• 177

  به یونیک خوش آمدید - یک قالب چندمنظوره بی نظیر با امکانات فوق العاده

 • 178

  با انتخاب این قالب به جمع 300 نفری مشتریان خرسند ما بپیوندید.

 • 179

  با خیال راحت خرید کنید. پشتیبانی بی نظیر میهن اسکریپت با سال ها تجربه در کنار شماست

 • 180

  با قابلیت سفارشی سازی بالا و امکانات بی نظیر یونیک، بهترین سایت ها را بسازید

جدیدترین پروژه های ما

تب های افقی

امروزه طراحی واکنشگرا از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که میزان استفاده از تلفن های هوشمند و تبلت ها روز به روز در حال افزایش است و نمایش زیبای سایت در صفحه نمایش های مختلف در هر سایز و اندازه ای از مهم ترین معیارهای طراحی وب سایت می باشد.

قالب زیبا و پرطرفدار یونیک با طراحی واکنشگرای خود توانسته است توجه مشتریان زیادی را جلب کند. این نوع طراحی باعث میشود وب سایت شما در هر نوع صفحه نمایشی (موبایل، تبلت، کامپیوتر) به خوبی نمایش داده شود.

بروزرسانی و مدیریت وب سایت امری است که دائما با آن سروکار خواهید داشت. پنل مدیریت قدرتمند و حرفه ای که با توجه به اصول طراحی رابط کاربری و تجربه ی کاربری طراحی شده باشد به شما در مدیریت وب سایت کمک میکند.

با پنل مدیریت یونیک هر آنچه که میخواهید در اختیار شما قرار گرفته است و حین کار با آن از یک طراحی حرفه ای لذت خواهید برد.

رقابت تنگاتنگ در دنیای مجازی برای محبوبیت بیشتر از عواملی است که باعث شده است امروزه سازمان ها در شبکه های مجازی و وب سایت ها به صورت مستمر و هدفمند فعالیت کنند.

در این میان محتوای وب سایت، از غنی ترین سرمایه های یک سازمان به حساب می آید. خلاقیت در استفاده از انواع محتوای متنی، تصویر و ویدئو از عواملی است که توجه مخاطبان شما را جلب میکند. یونیک با پیشتیبانی از انواع محتوا و ویدئو این امکان را برای شما فراهم کرده است.

بیشتر بدانید

این قالب توسط میهن اسکریپت کاملا بررسی و رفع عیب شده است ، این یک نسخه طلایی است !

سازمان های همکار ما